čtvrtek 12. března 2015

Jak to dělám já: Blog a sociální sítě

Při plnění běžných pracovních úkolů jste určitě narazili na problém, který dalo spoustu práce vyřešit prtože jste se s danou problematikou setkali poprvé. Nebo jste se stejným problémem zaobírali už v minulosti, ale nepředpokládali jste, že by jste se s ním museli poprat znovu. Hodilo by se mít poznámky z minula do kterých by jste se teď mohli podívat, že?

Já jsem se naučil dělat si během řešení takovýchto problému poznámky do on-line blogu jako je například tento na Blogger.com.
Kdybych si poznámky dělal ještě když jsem pracoval v Cígler software, tak bych se teď nemusel znovu učit jak se dělají zástupci (aplikace) do Chrome Web Store pro Online aplikace jako iDoklad.cz. Za dva roky člověk skoro zapomene, že to stejné někdy už v životě jednou řešil.

Blogger | www.blogger.com
Odkaz na vytvořený článek si přidám do Bitly. To mi umožňuje sledovat kolik lidí se přes tento odkaz na článek podívalo. 

Bitly | bitly.com
Bitly odkaz potom sdílím na Twitter, Facebook, Google+.
Fajn rozšíření do Chromu je Bitly - Unleash the power of the link

Twitter | www.twitter.com
Pokud si vzpomenu, že jsem podobný problém někdy řešil, můžu se podívat na několik míst, kde se může odpověď nacházet. Pokud podstivě sdílím všechno z blogu na Twitter tak stačí prohledat pouze svůj twitter. 

Žádné komentáře:

Okomentovat